کابوک

در حال حاضر فروشگاه های زیادی به صورت اینترنی و یا به صورت فیزیکی وجود دارند تا بتوانند احتیاجات جامعه را پوشش دهند، ولی با توجه به انواع اقلام مورد نیاز و تنوع بسیار زیاد آن امکان فراهم کردن تمام این کالا ها در یک فروشگاه امکان پذیر نیست، از طرفی اگر فروشگاهی فرضی با این شرایط را در نظر بگیریم، خرید از آن فروشگاه بسیار سخت و گیج کننده است. بدیهی است که با تخصصی شدن روی یک موضوع می توان به شکل بهتری آن را پوشش داد و درآن زمینه فعالیت کرد.

کابوک یک فروشگاه تخصصی است که به صورت انحصاری روی کالاهای مورد نیاز کودکان فعالیت می کند تا بتواند در این زمینه مفید تر و به روز تر باشد.

کالاهای کابوک

کابوک یک واحد طراح و تولید کننده مایحتاج کودک است که تمای کالا ها را بر اساس استاندارد تولید و عرضه می کند. البته از آنجایی که ملزومات کودکان فراتر از تولیدات این مجموعه است ، کابوک کالاهایی از برندهای معتبر دیگر که مورد تایید این مجموعه باشند را با برند اصلی خود کالا در فروشگاه کابوک عرضه می کند.

دلیل اصلی این کار فراهم کردن فروشگاهی جامع برای تمامی اقلام مورد نیاز کودک است.

شروع فعالیت

کابوک فعالیت خود را در را در زمینه مایحتاج کودک از سال 1389 شروع کرد و تا به امروز همیشه هدف اصلی خود را قیمت مناسب ، کیفیت عالی و مهم تر از همه رضایت مشتری قرار داده است. تمامی کالاها بر اساس استاندارد ، ارگونومی و کیفیت عالی تولید و فراهم شده است.

برند کابوک

برند کابوک با شماره 324738 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ( مرکز مالکیت معنوی ) ثبت شده است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

مجوز ها

کابوک برای این که مشتریان بتوانند با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند تمام مجوز های قانونی مورد نیاز را دریافت کرده است

نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن

نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال

یکی دیگر از مواردی که فروشگاه اینترنتی کابوک برای آن ارزش زیادی قائل است شفافیت در خرید است، بدین شکل که شما دقیقا همان کالایی که تصویر آن را دیده اید و مشخصات آن را مطالعه کردیده اید را در صورت خرید دریافت خواهید کرد و به هیچ عنوان کالای تقلبی برای شما ارسال نخواهد شد.

لازم به ذکر است کابوک در هیچ نقطه ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی دیگری ندارد، البته به دلیل فروش کالاهای تولید شده با برند کابوک به سراسر کشور ممکن است در فروشگاه های مختلفی آن ها را مشاهده کنید ولی این موضوع به منزله نماینده بودن آن فروشگاه نیست.